Policja uniwersytecka

Policja i pomoce ratunkowe uczestniczą dziś w postaci zderzenia dużego w Gisborne. Mam stopień licencjata w przestrzeni wymian i odcień magistra w Higher Ed. Już wytwarzam w biurze satelitarnym w college’u w Pensylwanii. Nie odkrywam a instytucji w mojej godności i zwykle rozmyślał o pracy w aspekcie wykonywania prawa, a ja chodzę szkolenia, by stać policjantem, a ja tylko szukam wiedzy na materiał życia oficera.

Zanim departament zainwestuje okres i zasoby w zatrudnianie, szkolenie oraz panowanie na oficera, woli mieć gwarancję, że oficer będzie mógł składać osobistą twórczość, nie stwarzałby zagrożenia ani zagrożenia dla społeczeństwa, a – co szczególnie Sprzyja potencjalnie spornym charakterowi procesu oceny – nie spowoduje winie za dział.

W Prawdziwej Brytanii istnieje już 45 policji. 43 w Anglii i Walii także sama działanie w Szkocji (Police Scotland) i Irlandia Północna (Policja Północna). W Irlandii Północnej główni strażnicy dostarczają do europejskich organów policji (określonej jako rada policji w Irlandii Północnej), które są niezależnymi organami statutowymi określającymi strategiczny kierunek służb policyjnych.

Policja Organizacji Narodów Zjednoczonych ustawia się podejściem policyjnym i ukierunkowanym na sprawy społeczne, które sprawia się do pomocy cywilów i mów człowieka; Przemoc fizyczna i uzależniona z płcią, przemoc seksualna powiązana z konfliktem oraz głęboka i zorganizowana przestępczość; Prowadzenie dochodzeń, specjalnych inicjatywie oraz zaufania wyborczego.

Jednak główna jest kwestia policji ze powodu na wspaniałą moc, jaka istnieje jej cechą. W mocnej mierze nastąpiło wzrosty w dziale zmniejszenia przemocy ze okolice władzy i człowieka, ponieważ zdeterminowani policjanci byli trafni działać, gdy widzą politykę lub pracy, jakie musiały korekty – czasem przeciwko znacznej prywatnej i obcej opozycji.

Znajdziesz to na stronie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s