Usługi Policji

Z przyjemnością witam cię na płaszczyźnie internetowej Policji Arkadii. Związek między policją a mieszkańcami w społeczeństwie amerykańskim jest przeważnie znany jako wzrost w godzinie politycznej, kiedy policja została włożona do amerykańskich miast w latach czterdziestych do przodu lat dwudziestych; Do godziny reform, zachodzącej w części połowy XX wieku z lat trzydziestych do lat siedemdziesiątych; I wtedy do wspólnotowej ery nowoczesnej policji z lat siedemdziesiątych.

Starając się dokonać tę rolę kierownictwo organów ścigania z osiągnięciem wykorzystało takie strategie, jak rekrutacja oficerów ze grup imigrantów, układanie na element różnorodności kulturowej, zaangażowanie społeczności, tworzenie wspólnotowych komitetów doradczych i edukowanie ludności imigrantów na płaszczyznach systemu wymiaru prawd w sprawach karnych w Kształtach Zjednoczonych.
Od indywidualnego początku policjanci pasjonują się stałą pracą organów ścigania: mówiąc na pole przestępstwa lub wypadku; Przesłuchanie dziwnych i świadków; Pisanie komunikatów o przestępstwach; Pasowanie na skrzyżowania radiowe; Koordynowanie ruchu kołowego; Założenia i przykłady oraz nadania ich do poprawnego oddziału Policji; Odpowiadanie na wydarzenia mieszkańców oraz pozostaje; Oraz uczestniczenie i organizowanie spotkań okręgowych.

Zazwyczaj detektyw policji znika z uroczystości i zacznie karierę jako przedstawiciel, po czym zostanie wyniesiony na policjanta. Chociaż grupa z ostatnich współczesnych programów przyczyniła się pozytywnie do maszynie policji lub grupie, więc zwłaszcza nie poznały po pozaprawnym finansowaniu, ponieważ zostały wdrożone koło tego, co dział policji już pisał a nie nie były zintegrowane z dziennymi czynnościami.
O: Ostrzeżenie Mirandy to zobowiązanie przekazane podejrzanym oficerowi policji przed aresztem. Czasem policjant będzie wykorzystywał fakt, że robiłeś słabo jako wskazówkę, iż możesz stanowić pod wpływem. Zdobądź ważne informacje, których kierownicy, dyrektorzy HR i członkowie rady miasta powinni wybrać swojego przyszłego szefa policji z Chief Selection Advantage (CSA).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s